سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران
نقش طایفه مرادقلی و تیره های وابسته در انقلاب و دفاع مقدس
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زاهدان عصر روزگذشته بمناسبت سوم خرداد روز ملی مقاومت ایثاروپیروزی از خانواده دوشهید عملیات بیت المقدس دیدارنمودند .

فرماندار زاهدان به همراه مشاوراستاندار درامورایثارگران ، فرمانده لشکر 88 زرهی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان ازخانواده شهید والامقام سرلشکرخلبان امیر مرادقلی دیدار نمودند.
عباسعلی ارجمندی فرماندار در این دیدار ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان و خانواده معظم آنان، حضور در خانه پر نور شهدا را توفیق بزرگی دانست که نصیب مسئولان شده و خود را با این دیدارها متبرک

مینمایند.

ارجمندی با تأکید بر اینکه ما باید پاسدار ارزش‌ها و آرمان‌های شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی باشیم، گفت: از پدران و مادران شهید خواهش داریم تا با دعای خیرشان از خداوند منان بخواهند توفیق خدمت شایسته به مردم و خانواده شهدا را عنایت فرماید.
فرمانداربا بیان اینکه ایران اسلامی امنیت امروز خود را مدیون خون شهدا است، متذکر شد: شهدا بر گردن ما حق دارند و این دین و مسئولیت متوجه ما است که با کمک خداوند و خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا بخشی از این دین و مسئولیت را جبران کنیم.
ارجمندی دردیدار با خانواده شهید مرادقلی نیز خاطرنشان کرد دریادواره سرلشکرخلبان شهید امیر مرادقلی تنهاخلبان شهید نیروی هوایی ارتش دراستان که درهفته دفاع مقدس برگزارمیگردد تمامی دستگاهای اجرایی را ملزم به برگزاری هرچه باشکوهتر این یادواره نمودند .

 

 
موضوع مطلب :


یکشنبه 93 خرداد 11 :: 11:3 صبح :: نویسنده : محمد مرادقلی